1976 yılında 2.500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 14.250 m2 alan üzerine kurulmuş olan ÇELİK GRANÜL firması, yıllık 13000 tonluk çelik bilya üretim kapasitesi ile Türkiye'nin ilk ve en önemli aşındırıcı üreticisi durumundadır.

Modern üretim teknolojisi ve Toplam Kalite anlayışı, ÇELİK GRANÜL'ü iç ve dış pazarlarda aranan marka konumuna getirmiştir.

Kaliteli ürün yanında, temizleme kalitesi ve maliyetlerini direkt etkileyen bilya kullanımı hususunda maksimum verimliliğin sağlanmasına yönelik teknik servis hizmeti veren ÇELİK GRANÜL firması, müşterilerine sadece satıştan ibaret olmayan teknik bilgi alışverişi gerçekleştirmektedir.

Satış sonrası hizmetler kapsamında; çeşitli uygulamalar için uygun bilya seçimi ve kullanımı yanında, kumlama makinası verimlilik ve aparatlarının ömrünün artırılması konularında proses kontrol çalışmaları yapılmaktadır.

Farklı hizmet anlayışımız, yüksek kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla Türkiye'nin ilk ,en büyük ve tek Beynitik yapıda Düşük Karbonlu Çelik Bilya üreticisi olmanın ve sürekli büyümenin haklı gururunu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

2004 yılında gerekli çalışmaları tamamlayarak, KEMA firmasından ISO 9001-2000 Kalite Sitem Belgesini almaya hak kazanmıştır.

 

 
 
Çelik Granül, 2004 yılında gerekli çalışmaları tamamlayarak,
KEMA
firmasından ISO 9001-2000 Kalite Sitem Belgesini almaya hak kazanmıştır
     
 
Copyright © 2008 Çelik Granül Sanayi A.Ş. All Rights Reserved.